ברבדוס

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- ברבדוס

נכס למכירה בברבדוס

ברבדוס היא האי הקריבי המזרחי ואומה עצמאית של חבר העמים. ברידג'טאון, הבירה, היא נמל ימי עם מבנים מן התקופה הקולוניאלית, שם יש גם את בית הכנסת Nidhe ישראל, שנוסדה בשנת 1654. על האי יש גם בתי מטעים טיפוסיים של המאה השבע עשרה.

הסיכויים לצמיחה בשוק במשך 12 החודשים הקרובים הם רחוקים מינימלי זה 2018.

שני דברים שיש לקחת בחשבון יהיה הערך של הפאונד הבריטי מול הדולר האמריקאי הצמיחה הכלכלית המקומית, אשר הרבה מתחת 2%.

מוקדם יותר החודש, נמסר כי נגיד הבנק המרכזי, Cleviston Haynes, מסר דו"ח פחות חיובי לרבעון הראשון של השנה, וציין כי המשק התכווץ ב -0.7%, וציפה לגידול של -0, 25% ו -0.25% השנה.

עם צמיחה בלתי צפויה בשנת 2018 ועודף של היצע עודף, המחיר הוא היסוד בשוק החדש. אלה המוכרים עם נכסים למכירה בברבדוס כי לשבת על השוק לתקופות ארוכות יהיה שימש גם כדי לסמן את המחירים בשוק או כדי לקבל נוח לאורך זמן.

בשנה שעברה חלה ירידה של 0.1% בהיקף המכירות של נדל"ן למכירה בברבדוס, עם תוצאה כי ברבדוס רשמה את נפח המכירות הנמוך ביותר שלה 25 שנים.

על פי הנתונים, 50% מהנכסים שנמכרו נרשמו בשוק במשך 12 חודשים או פחות, 72% במשך 24 חודשים או פחות וכ -90% במשך 36 חודשים או פחות. זה ניכר כאשר בוחנים את נפח מרשים של מלאי נכס למכירה בברבדוס כי נשאר בשוק במשך למעלה מחמש שנים ובמקרים מסוימים במשך 10 שנים או יותר.

עם כמות ניכרת של מלאי בשוק, אולי הגיע הזמן המוכרים לבוא יחד אוניברסלית לקבל את השוק הישן נעלם וכי השוק החדש הוא כאן כדי להישאר, לפחות בעתיד הנראה לעין.

שוק הנדל"ן בברבדוס נותר חלש, למרות שיפור התנאים הכלכליים ורישום כניסות התיירים. מחירי הדירות למכירה בברבדוס, במיוחד בשוק היוקרתי, עדיין כ -29% מתחת לרמות המקסימליות שנראו לפני המשבר העולמי. עסקאות הן בשפל היסטורי.

בחוף המערבי המפורסם, אשר caters בעיקר לעשירים סופר עשירים, מחירי דירות חוף הים עלו ב 5% בשנת 2018 לעומת שנה קודם לכן. עם זאת, נתון זה יכול להיות מטעה בהתחשב בנפח המכירות הנמוך ביותר במהלך השנה.

בדרך כלל אין הגבלות על בעלות זרה בברבדוס, למעט רשמיות: תושבי חוץ חייבים לקבל אישור מהבנק המרכזי של ברבדוס אם הם רוצים לרכוש נכס למכירה בברבדוס. זה פרופורמה, אבל לא לעשות את זה יבטל את הרכישה.

שוק הנדל"ן תלויה מאוד קונים זרים.

ברבדוס למשוך קונים רבים של בתים זרים. המאפיינים של סנט ג 'יימס ופיטר הקדוש מוערכים על ידי הקונים הבריטים, בעוד הנכסים של הכנסייה הכנסייה של דרום החוף למשוך אמריקאים וקנדים

  •  
    מעבר לברבדוס. גרים וחיים בברבדוס

      עם השמש היפה הזאת וימי הקיץ, החלטנו לנסות את היד שלנו במציאת אומה ייחודית המסוגלת לתת לקוראים שלנו חלום, 365 ימים בשנה. היום, למעשה, עברנו לאזור של האנטילים הקטנים, היעד של צעירים רבים, אבל גם של גמלאים, להוטים ליהנות בשנים שלאחר העבודה בשלווה מוחלטת. אנחנו יודעים שזה לא תמיד קל למצוא את כל המי ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 6582

מכירה וילה, ברבדוס, St James, St James, Sunset Crest

4,964,193.07ILS
מכירה
וילה

1200 m²
זו וילה שלושה הורים שופץ ושופץ בשנת 2008 לרמה גבוהה והוא מוכן להיות כבוש. חדר השינה הראשי ממוזג וכולל מאוורר תקרה, חדר מקלחת צמוד ודלתות צרפתיות אל פא...
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB